Fot. Internet

Co to jest bonus na start w zakładach sportowych?

Bonusy powitalne to jeden z tych elementów, które bezsprzecznie przyciągają typerów do obstawiania kuponów sportowych online. W końcu kto by nie chciał otrzymać od operatora dodatkowych pieniędzy na typowanie – a tym właśnie są promocje na start. Sprawdziliśmy, jak działają bukmacherskie bonusy powitalne i którzy operatorzy przygotowali dla nowych graczy najkorzystniejsze propozycje powitalnych pakietów.

Postrzeganie firm bukmacherskich w naszym kraju uległo w ostatnich latach zdecydowanej poprawie. Wpływ na to miała m.in. znowelizowana ustawa hazardowa, która uporządkowała rynek zakładów wzajemnych. Legalni bukmacherzy – działające na podstawie wydawanej przez ministerstwo finansów licencji – to rzetelne firmy, o stabilnej sytuacji finansowej, wspierające polskie drużyny sportowe, udzielające się społeczne i charytatywnie.

Ustawa hazardowa dała również legalnym operatorom możliwość reklamowania swoich usług, m.in. poprzez przygotowywanie dla graczy ofert specjalnych, promocji i bonusów, które uatrakcyjniają ich ofertę. Jedną z promocji, którą znaleźć można właściwie u każdego bukmachera z koncesją ministerstwa finansów, jest bonus na start.

Zawsze aktualną listę bonusów na start, uzupełnioną o kody bonusowe pozwalające jeszcze bardziej powiększyć premię od bukmachera, znaleźć można na stronie https://www.legalsport.pl/bonusy-bukmacherskie/bonus-na-start/. Wystarczy przeanalizować oferty poszczególnych buków i wybrać tę, którą jest najlepiej dopasowana do naszych potrzeb.

Bukmacherski bonus na start – co to jest?

Bonus na start – zwany również bonusem powitalnym – to pewnego rodzaju premia, którą otrzymuje nowy gracz za założenie u danego bukmachera konta. Przyjmuje postać określonej sumy pieniędzy, którą następnie przeznaczyć można na obstawianie kuponów. Bonus powitalny może mieć kilka form. Najczęściej spotykany jest tzw. bonus od depozytu, czyli dodatkowa kwota pieniędzy przekazywana przez bukmachera w momencie dokonywania przez typera pierwszej wpłaty. Dla przykładu – jeśli bonus na start to 100% pierwszego depozytu, to gracz wpłacający po raz pierwszy na swoje konto 700 zł otrzymuje od bukmachera drugie 700 zł z przeznaczeniem na typowanie zakładów. 

Inne spotykane formy bonusu na start to bonus bez depozytu, czyli środki otrzymywane za samo założenie konta (bez konieczności dokonywania wpłaty), nazywany też darmowym zakładem. Za te pieniądze klient stawia pierwszy kupon – jeśli jest on wygrany, otrzymuje kwotę wygranej pomniejszoną o stawkę kuponu, jeśli przegrany – nie traci nic ze swoich pieniędzy. Kolejną popularną formą bonusu powitalnego jest zakład bez ryzyka – w przypadku przegranej stawka kuponu wraca do gracza, więc jest to swojego rodzaju zabezpieczenie pierwszego kuponu.

Bonusy powitalne u bukmacherów online

Bonusy na start oferowane przez legalnych bukmacherów internetowych bywają bardzo różne, jednak zazwyczaj są kombinacją trzech powyższych elementów. I tak przykładowo w Superbet w skład pakietu powitalnych premii finansowych wchodzi najwyższy na rynku zakład bez ryzyka do kwoty 3500 zł. Bonus startowy u tego operatora obejmuje też 200 zł za dokonanie pierwszej wpłaty (w formie premii 100% od depozytu) oraz darmowe zakłady na kwotę 54 zł (34 zł za rejestrację oraz 20 zł za instalację aplikacji mobilnej bukmachera). Łącznie do zdobycia jest więc nawet 3754 zł na obstawianie zakładów sportowych w Superbet.

U bukmachera STS możemy po aktywacji nowego konta typerskiego liczyć na pakiet 1660 zł. W skład tej sumy wchodzą bonusy od trzech pierwszych depozytów na łączną kwotę 1500 zł, cashback bez ryzyka 100 zł oraz 60 zł w darmowych zakładach za wykonanie sześciu zadań i dokonanie trzech wpłat na konto. Z kolei Fortuna przygotowała dla nowych graczy 630 zł premii powitalnej (cashback 600 zł i darmowy zakład 30 zł), a w BETFAN na start zgarniemy 300 zł w formie bonusu 200% od wpłaty (wpłacasz 150 zł, otrzymujesz 200% tej kwoty i masz łącznie 450 zł na zakłady).

Pamiętać należy o jeszcze jednym, a jest to kod bonusowy, który umożliwia uzyskanie podwyższonych bonusów na start. Uniwersalny kod PROMOCYJNY, który działa u każdego legalnego bukmachera, pozwala zyskać dodatkowe profity bądź powiększone bonusy standardowe.

MATERIAŁ EKSPERCKI

UDOSTĘPNIJ