Tak się bawiła włoszczowska publiczność z Alexandrem Martinezem z dalekich Filipin.

Magiczny koncert z okazji Dnia Kobiet w Rezydencji Tary. Filipińczyk skradł serca włoszczowskiej publiczności

Ponad 200 pań z powiatu włoszczowskiego obejrzało wyjątkowy koncert w wykonaniu pochodzącego z dalekich Filipin niezwykłego artysty, wokalisty, tancerza i imitatora głosów – Alexandra Martineza, który zdobył w Polsce wielką popularność.

8 marca – z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet – na scenie rezydencji wybrzmiały największe hity muzyki światowej. Nawet Krzysztof Cugowski z Budki Suflera nie powstydziłaby się takiego wykonania utworu „Takie tango”, jaki zaprezentował Filipińczyk. Cała sala nie tylko śpiewała z wybitnym artystą, ale również tańczyła.

Po niezapomnianym koncercie, zakończonym kilkoma bisami, organizatorzy złożyli licznie przybyłym solenizantkom życzenia, a na koniec panowie wręczyli każdej kobiecie po kwiatku.

Na imprezie powiatowej z okazji Dnia Kobiet gościli między innymi senator Jacek Włosowicz, przedstawiciel posła Bartłomieja Dorywalskiego – Paweł Kwietniewski oraz radny wojewódzki Artur Konarski. Magiczny wieczór w Rezydencji Tary zakończyły rozmowy przy kawie i słodkościach.

Jestem oczarowany i pod wielkim wrażeniem występu pana Martineza. Tyle wokalistów i wokalistek na jednej scenie to chyba nie zdarzyło się nikomu zobaczyć. Tyle języków zaprezentowanych jednego wieczoru przez jednego artystę… – zachwycał się koncertem senator Włosowicz.

Kolejne udane wydarzenie kulturalne zorganizowali: Powiatowe Centrum Kulturalno-Rekreacyjne oraz Starostwo Powiatowe.

/RB/

UDOSTĘPNIJ