Stacja Kopernik rośnie jak na drożdżach – stan budowy pod koniec października; w oddali widoczny klasztor na Jasnej Górze (fot. Trust Investment S.A.).

Mieszkania w Stacji Kopernik w Częstochowie sprzedają się jak ciepłe bułki. Zostały ostatnie

Sześć ostatnich mieszkań zostało do kupienia w nowo budowanej Stacji Kopernik w Częstochowie. Inwestor – kielecka firma deweloperska Trust Investment S.A. – informuje, że to już ostatnia szansa na zakup atrakcyjnego lokalu.

O tej jednej ze sztandarowych inwestycji kieleckiego dewelopera pisaliśmy ponad 3 miesiące temu – zobacz. Przypomnijmy, że przy dworcu kolejowym na ulicy Kopernika 1 w Częstochowie powstaje czteropiętrowy budynek o wyjątkowej architekturze, przypominającej stylową kamienicę. Pod koniec października wykonano już strop nad pierwszym piętrem.

Inwestycja będzie dysponowała docelowo 64 mieszkaniami o metrażu od 25 do 67 metrów kwadratowych z balkonami i tarasami od strony południowej i zachodniej oraz 7 lokalami usługowymi. Mieszkania, co ciekawe, będą miały ponadstandardową wysokość i okna trójszybowe – od samej podłogi do sufitu.

Obiekt będzie posiadał wewnętrzne podwórko, a w jego podziemiach będzie się mieścił parking na 74 miejsca postojowe. Ciekawostką jest fakt, od wejścia do ekskluzywnego budynku lokatorów będzie witać subtelna muzyka.

Dodatkowym atutem Stacji Kopernik jest jej dogodna lokalizacja w ścisłym centrum Częstochowy – niedaleko Alei Najświętszej Maryi Panny, Jasnej Góry czy bulwarów rzeki Warty, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, przychodni, szkół i przedszkoli, instytucji kultury i urzędów, dworca kolejowego i autobusowego. Inwestycja ma być oddana do użytku pod koniec przyszłego roku.

– Już niebawem stanie się najbardziej pożądanym adresem w Częstochowie – mówiła latem Izabella Oramus, dyrektor sprzedaży w spółce Trust Investment w Kielcach i nie myliła się. Ledwie, co budowa ruszyła latem, a już sprzedano ponad połowę lokali mieszkalnych. Obecnie zostało tylko sześć.

Jeśli ktoś zastanawia się jeszcze nad zakupem mieszkania w naszej inwestycji, to jest to ostatnia szansa. Sukces sprzedażowy tylko potwierdza, jak doskonały jest to wybór – dodaje Izabella Oramus.

 

KONTAKT
Trust Investment S.A., ul. Robotnicza 1, 25-662 Kielce, e-mail: office@trustinvestment.pl, www.trustinvestment.pl, FB deweloperTrustInvestment, Biura sprzedaży mieszkań: Kielce Al. Solidarności 34 (parking Exbud), Częstochowa, ul. Kopernika 5, czynne: pn - pt, godz. 10-18, email: sprzedaz@trustinvestment.pl, tel. 600 900 500.

/RB/

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz również:

Stacja Kopernik, Sky Trust i Rezydencja Sikorskiego – trzy ekskluzywne inwestycje developera Trust Investment

UDOSTĘPNIJ