Paweł Kwietniewski - oficjalny kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Włoszczowy (fot. archiwum prywatne).

Paweł Kwietniewski trzecim kandydatem na burmistrza Włoszczowy. Popiera go oficjalnie Prawo i Sprawiedliwość  

Na giełdzie kandydatów na burmistrza Włoszczowy pojawiło się kolejne nazwisko. W najbliższych wyborach samorządowych prawicę będzie reprezentował Paweł Kwietniewski.

O swoim starcie w wyborach Kwietniewski poinformował 29 lutego na swoim Facebooku. „Tej decyzji przyświeca jeden najważniejszy cel – zrównoważony rozwój całego samorządu. Chciałbym, aby Państwu, czyli Mieszkańcom Gminy żyło się tutaj lepiej. Abyśmy wszyscy mieli równy dostęp do usług, których świadczenie jest ustawowym obowiązkiem samorządu. Wiem, że kampania to dopiero początek dobrych zmian, ale zapewniam Państwa, że mam mnóstwo sił, energii i motywacji, żeby rozwój Gminy Włoszczowa nareszcie stał się faktem” – napisał w mediach społecznościowych. Oficjalnego poparcia udzieliło mu Prawo i Sprawiedliwość.

Paweł Kwietniewski jest specjalistą do spraw efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie z branży finansowej. Doświadczenie w administracji publicznej zdobywał w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach oraz Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie. Ukończył administrację oraz Master of Business Administration. Jest strażakiem ochotnikiem we Włoszczowie. Działa społecznie w Fundacji imienia Stefana Artwińskiego w Kielcach. Zajmuje się aktywnym pozyskiwaniem środków zewnętrznych oraz wsparciem w rozwoju organizacji pozarządowych. Znany z organizacji wielu akcji społecznych między innymi zakupu czujników czadu dla mieszkańców.

Chcę wykorzystać ogromny potencjał społeczny mieszkańców całej gminy. W najbliższych tygodniach będę prezentował konkrety mojego programu wyborczego oraz przedstawiał bliżej cała moją drużynę. Proszę o państwa wsparcie i zaangażowanie – mówi Paweł Kwietniewski.

/RB/

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz oficjalny spot Pawła Kwietniewskiego:
UDOSTĘPNIJ