Jerzemu Sulidze (z prawej) dziękował na ostatniej sesji za ostatnie 5 lat wspólnej kadencji w Radzie Powiatu przewodniczący Zbigniew Matyśkiewicz.

Podziękowanie Jerzego Suligi za poparcie w wyborach do Rady Powiatu Włoszczowskiego

Szanowni Państwo,

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych 2024 do Rady Powiatu Włoszczowskiego.

Dziękuję za poparcie, zaufanie, życzliwość i wszelkie wyrazy sympatii.

Słowa wdzięczności kieruję także do moich koleżanek i kolegów, którzy startowali do Rady Powiatu z list Trzeciej Drogi. To również dzięki ich zaangażowaniu i głosom, które zdobyli, udało mi się uzyskać mandat radnego.

Wszystkim jeszcze raz gorąco dziękuję i zapewniam, że dalej będę sumiennie pracował na rzecz rozwoju naszego powiatu i dobra jego mieszkańców.

Nowo wybranej Radzie Powiatu życzę przede wszystkim zgody i wzajemnego zrozumienia, bo tylko wtedy będzie mogła konstruktywnie działać.

Z wyrazami szacunku

Jerzy Grzegorz SULIGA

Kilka słów o Jerzym Sulidze
Ma 63 lata, mieszka w Bebelnie Wsi, żonaty, żona Jadwiga – nauczycielka matematyki w I Liceum Ogólnokształcącym we Włoszczowie, tróje dzieci, czworo wnucząt. Radny Rady Powiatu Włoszczowskiego pięciu kadencji (obecnie szósta), były członek Zarząd Powiatu i wiceprzewodniczący Rady Powiatu, starosta włoszczowski w latach 2014-2018, od 2000 roku dyrektor Szkoły Podstawowej imienia Wincentego Przybyszewskiego w Bebelnie, wiceprezes miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej, członek chóru parafialnego, a ostatnio realizuje się aktorsko w Grupie Teatralnej Proscenium II we Włoszczowie.

OGŁOSZENIE

UDOSTĘPNIJ