Ten budynek starego młyna zbożowego we Włoszczowie zostanie rozebrany, a w jego miejscu powstanie nowoczesny blok mieszkalny (fot. Rafał Banaszek).

Rusza budowa NOWEGO MŁYNA we Włoszczowie. Powstanie nowoczesny blok mieszkalny dla 120 rodzin

Niebawem rozpoczynają się prace rozbiórkowe starego młyna przy ulicy Młynarskiej we Włoszczowie. W jego miejscu, w ciągu niespełna 2 lat, powstanie nowoczesny budynek mieszkalny dla 120 rodzin.

Budynek młyna zbożowego z lat 30. ubiegłego wieku zniknie z powierzchni, ale pozostaną po nim pamiątkowe fotografie, które utrwali na zdjęciach fotograf Milena Gładyszowska-Dawid z Kielc.

Te zdjęcia będziemy chcieli zaprezentować mieszkańcom Włoszczowy na wystawie poplenerowej. Część fotografii znajdzie też swoje miejsce w nowo wybudowanym budynku – mówi Iwona Wielgus, członek zarządu firmy LWY INWESTYCJE DEVELOPER z Kielc, główny inwestor budowy NOWEGO MŁYNA we Włoszczowie.

W miejscu rozebranego starego młyna powstanie nawiązujący do jego architektury budynek wielorodzinny dla 120 rodzin z mieszkaniami 2-, 3- i 4-pokojowymi o powierzchni od 35 do 65 metrów kwadratowych z kuchniami w aneksie. Każde będzie posiadało własny taras lub balkon, a mieszkania na parterze prywatny ogródek.

Pod budynkiem znajdzie się podziemna hala garażowa. W NOWYM MŁYNIE będą sklepy, przychodnie i gabinety lekarskie oraz inne przydatne lokale usługowe.

Zgodnie z aktualnymi światowymi trendami, firma postawiła na energooszczędność obiektu. Budynek będzie miał nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, a mieszkańcy niskie koszty utrzymania mieszkań i części wspólnych budynku.

Nowy blok mieszkalny przy ulicy Młynarskiej ma być oddany do użytku w pierwszym kwartale 2022 roku. Obecnie inwestor kończy już przedsprzedaż mieszkań – to ostatnia szansa, aby nabyć mieszkanie w atrakcyjnej cenie 3800 złotych za metr kwadratowy. Przypomnijmy, że regularne, katalogowe ceny wynoszą 4500-5000 zł/m2.

Iwona Wielgus – Lwy Inwestycje Developer

Mamy nadzieję, że NOWY MŁYN stanie się modnym do zamieszkania adresem we Włoszczowie, miejscem przyjaznym i prestiżowym.

 

 

 

Szczegóły na: 
www.nowymlynwloszczowa.pl
FB Nowy Młyn Włoszczowa
Tel. 693 000 150

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

UDOSTĘPNIJ