2 czerwca w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym odbyło się pierwsze spotkanie dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych z naszego terenu (fot. Starostwo Powiatowe). Pierwsze spotkanie z właścicielami gospodarstw agroturystycznych. Powiat chce nawiązać z nimi współpracę
2 czerwca w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym we Włoszczowie odbyło się pierwsze spotkanie dla właścicieli gospodarstw
Czytaj więcej...