Michał Piorun z Włoszczowy nakręcił dwuczęściowy film o zabytkach i ciekawych miejscach naszego powiatu (fot. archiwum prywatne).

Powstał film o powiecie włoszczowskim. Nakręcił go znany lokalny przewodnik turystyczny Michał Piorun. Zobaczcie

4 grudnia w Bibliotece Publicznej we Włoszczowie odbyło się spotkanie z przewodnikiem turystycznym i fotografem Michałem Piorunem zatytułowane W pogoni za…

Zorganizowała je biblioteka oraz Fundacja Centrum Edukacji dla Rozwoju z Włoszczowy. Głównym punktem programu był premierowy pokaz dwuczęściowego filmu o zabytkach i ciekawych miejscach powiatu włoszczowskiego, który nakręcił wiceprezes fundacji Michał Piorun.

Film powstał z myślą o nauczycielach prowadzących zajęcia z edukacji regionalnej, ale stanowi również doskonały materiał promocyjny ziemi włoszczowskiej – czytamy na stronie internetowej powiatu.

Zrealizował go Michał Piorun w ramach projektu Fundacji CEdR Powiat włoszczowski – szlak edukacji regionalnej – materiały dla nauczycieli i edukatorów, przy wsparciu finansowym samorządu województwa świętokrzyskiego w wysokości 2 tysięcy złotych. Cały projekt kosztował 2,5 tysiąca złotych (500 złotych pochodziło z odpisów 1 procenta podatku).

/RB/

UDOSTĘPNIJ