Tak będzie wyglądać za 2 lata Krakowska Rogatka – najnowsza inwestycja spółki Trust Investment w Kielcach (wizualizacja - Trust Investment).

Rusza budowa Krakowskiej Rogatki – najbardziej wyczekiwanej inwestycji deweloperskiej w Kielcach

“Gdzie historia spotyka się z nowoczesnością” – reklamuje swoją najnowszą inwestycję kielecki deweloper Trust Investment. Chodzi o Krakowską Rogatkę – nieruchomość przy ulicy Miodowicza 1, której budowa rusza niebawem, a oddanie do użytku zaplanowano na drugi kwartał 2026 roku. Można już rezerwować mieszkania.

Nowoczesny obiekt będzie posiadał 220 mieszkań (dostępnych jest obecnie 163 – stan na 3 kwietnia) o metrażu od 25 do 79 metrów kwadratowych, a także 5 lokali usługowych (zostały 3).

Krakowska Rogatka to najbardziej wyczekiwana inwestycja deweloperska w Kielcach – mówi Izabella Oramus, dyrektor sprzedaży w spółce Trust Investment. – Jej nazwa nie jest przypadkowa, gdyż nawiązuje do dawnej Krakowskiej Rogatki, która stanowiła część fortyfikacji obronnych. To tutaj przez 333 lata pobierano tak zwane “rogatkowe”, czyli opłatę za wjazd do miasta. Dzisiaj po rogatkach prawie nie ma śladu, ale nazwa i lokalizacja jest tutaj wszystkim dobrze znana – dodaje pani Iza.

Inwestycja zlokalizowana będzie u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Miodowicza, w bliskim sąsiedztwie Parku imienia Stanisława Staszica oraz Rezerwatu Przyrody Kadzielnia. Dwa budynki – jak informuje inwestor – inspirowane tradycyjną architekturą, w połączeniu z nowoczesnym komfortem, będą tworzyć przestrzeń przyjazną do życia.

Nasza inwestycja to połączenie miejskiego zgiełku z enklawą spokoju, jaką są pobliskie parki oraz rezerwaty przyrody. Lokalizacja w centrum miasta zapewnia bardzo dobry dostęp do dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej – dodaje Izabella Oramus.

Niewątpliwym atutem obiektu będzie jego centralne położenie pomiędzy dwoma urokliwymi rezerwatami przyrody – Kadzielnią oraz Wietrznią, gdzie mamy malownicze trasy, idealne do spacerów, czy przejażdżek rowerowych. W pierwszym z nich znajduje się także uznawany w całej Polsce, położony wśród skał Amfiteatr – kulturalno-rozrywkowe centrum Kielc.

Krakowska Rogatka ma oferować swoim lokatorom szereg udogodnień, między innymi duże, panoramiczne okna w mieszkaniach, automatyczne drzwi z podziemnej hali garażowej do klatki schodowej, cichobieżne windy czy prywatny paczkomat. Dodatkowym atutem będą standardowe miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz na terenie inwestycji – łącznie 134, a także prywatne ogródki przy mieszkaniach na parterze. Obiekt będzie monitorowany.

Lokalizacja Krakowskiej Rogatki w Kielcach (źródło: Mapy Google).
Topowa lokalizacja Krakowskiej Rogatki 
800 metrów do Rynku i głównego miejskiego deptaku przy ulicy Sienkiewicza
750 metrów do Rezerwatu Przyrody i Amfiteatru Kadzielnia
170 metrów do Wojewódzkiego Domu Kultury
450 metrów do Muzeum Narodowego
550 m do Filharmonii Świętokrzyskiej
370 metrów do Stadionu Korona Kielce
250 m do Parku Miejskiego im. Stanisława Staszica
1,1 kilometra do Rezerwatu Przyrody Wietrznia
1,3 km do Galeria Korona
1,5 kilometra do dworca kolejowego
Więcej informacji o inwestycji:
https://trustinvestment.pl/mieszkania/kielce/krakowska-rogatka/

TRUST INVESTMENT S.A.

Biuro sprzedaży mieszkań:
Al. Solidarności 34 (parking Exbud)
czynne: pn - pt, godz. 10-18
tel. 600 900 500
e-mail: kielce@trustinvestment.pl

/RB/

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

UDOSTĘPNIJ