Kandydaci Trzeciej Drogi z gminy Włoszczowa: (od lewej) Stanisław Klapa, Paweł Strączyński, Jerzy Suliga, Robert Suliga, Elwira Zug, Michał Szafrański, Marta Grabiec, Adam Jarubas, Dorota Hupa-Rutkowska, Grzegorz Dudkiewicz, Grzegorz Dziubek, Zbigniew Hamera, Czesław Młynarczyk, Sławomir Owczarek, Zbigniew Woldański, Monika Kowalska, Roman Sybis, Norbert Celebański i Andrzej Urbański.

Inauguracja kampanii wyborczej Trzeciej Drogi we Włoszczowie. Burmistrz Grzegorz Dziubek oficjalnie ogłosił swój start w wyborach

18 lutego Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga – jako pierwszy w powiecie włoszczowskim – oficjalnie zainaugurował kampanią w wyborach samorządowych. Szef ludowców w powiecie Grzegorz Dziubek ogłosił swój start w wyborach na urząd burmistrza.

Konferencja prasowa członków Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga odbyła się w niedzielę w rynku na Placu Wolności. Podczas briefingu zaprezentowano kandydatów tego ugrupowania do Rady Miejskiej i Rady Powiatu Włoszczowskiego – w większości obecnych samorządowców. Gościem był europoseł Adam Jarubas – szef Polskiego Stronnictwa Ludowego w województwie świętokrzyskim.

Podczas konferencji prasowej burmistrz Włoszczowy i prezes PSL w powiecie Grzegorz Dziubek – jako pierwszy z kandydatów – poinformował oficjalnie, że będzie ubiegał się o reelekcję i weźmie udział w wyborach na urząd burmistrza trzeciej kadencji. Dziubek dużo mówił o osiągnięciach w ostatniej kadencji.

Można wiele słów wypowiedzieć, ale najważniejsze są czyny. To hasło przyświecało mi od samego początku: „nie słowa a czyny”. Z uporem maniaka starałem się realizować strategię, którą wspólnie z Radą Miejską nakreśliliśmy na początku kadencji – bardzo trudnej kadencji. Oczywiście nie wszystko udało się zrobić, nie zawsze z powodów od nas zależnych. Nie mniej jednak nakreślone cele zostały zrealizowane, za co serdecznie wszystkim dziękuję – powiedział Grzegorz Dziubek.

 

Na koniec burmistrz Włoszczowy zaprosił wszystkich mieszkańców do udziału w wyborach samorządowych 7 kwietnia. – Wierzę głęboko w to, że razem, wspólnie będziemy dalej budować naszą włoszczowską wspólnotę – wyraził nadzieję burmistrz Dziubek.

Włoszczowa to dobre miejsce do życia, inwestowania. Przyjechałem do Włoszczowy między innymi po to, żeby zaręczyć państwu, że Grzegorz Dziubek nie zawiódł i nie zrobi tego nigdy. To znakomity gospodarz – stwierdził europoseł Adam Jarubas, zachęcając do głosowania na sprawdzonych samorządowców pod przywództwem obecnego burmistrza.

Przez te dwie kadencje udowodnił pan, że jest pan bardzo dobrym gospodarzem. Niech pańskie motto „nie słowa a czyny” będzie panu towarzyszyć w nadchodzącej, trzeciej kadencji, bo wiele jest jeszcze do zrobienia – życzył Grzegorzowi Dziubkowi również przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Dudkiewicz.

Gorąco zachęcam, pójdźmy do wyborów 7 kwietnia, wybierzmy nowe samorządy, bo to od nich będzie zależała najbliższa przyszłość naszej małej ojczyzny, jaką jest gmina i nasz powiat – dodał radny powiatowy Jerzy Suliga, „jedynka” Trzeciej Drogi do Rady Powiatu Włoszczowskiego.

/RB/

UDOSTĘPNIJ