Ksiądz Mariusz Rozin z Oleszna organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Oczywiście nie na wielbłądzie… (fot. Mariusz Rozin).

Wikariusz parafii Oleszno organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej i szuka chętnych. Wyjazd w lutym

W dniach 10-17 lutego 2024 roku wikariusz parafii Oleszno, ksiądz Mariusz Rozin organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Ma jeszcze kilkanaście wolnych miejsc.

Program ośmiodniowej wycieczki jest bardzo bogaty. Uczestnicy zwiedzą najbardziej znane miejsca Ziemi Świętej, to jest Górę Błogosławieństw, Tabhę, Kafarnaum, odbędą rejs po Jeziorze Galilejskim z modlitwą, śpiewem i tańcami, zobaczą Nazaret, Kanę Galilejską, Górę Tabor, Hajfę, Cezareę, Betlejem, Muzeum Holokaustu w Yad Vashem, Górę Oliwną i Górę Syjon w Jerozolimie, najstarsze miasto świata Jerycho, będą plażować nad Morzem Martwym na prywatnej plaży o największej na świecie depresji (430 metrów pod poziomem morza), będą nad rzeką Jordan, w Betanii, a na koniec wezmą udział w nabożeństwie drogi krzyżowej (od miejsca skazania Jezusa do Golgoty i Bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie).

Kosz od osoby wynosi 5600 złotych i 170 dolarów. Istnieje możliwość płatności w ratach. Wylot do Tel Awiwu będzie z lotniska w Warszawie. Pielgrzymi będą zakwaterowani w hotelach w Betlejem i Nazarecie. Więcej informacji udziela opiekun duchowy pielgrzymki ksiądz Mariusz Rozin pod numerem telefonu 782 167 870. Warto dodać, że będzie to już czwarty wyjazd księdza Rozina do Izraela.

/RB/

UDOSTĘPNIJ